Incentive Travel

Incentive travel są jednymi z bardziej atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych a ich popularność rośnie, to element turystyki biznesowej, która może koncentrować się na szkoleniu, motywowaniu, integracji lub zabawie. Może być ona adresowana zarówno do pracowników, przedstawicieli handlowych, jak i kontrahentów firmy. Uczestnicy wyjazdu często są wyłaniani w wyniku konkursu, którego celem jest zwiększenie wydajności. Przynoszą, więc korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni i owocują wzrostem lojalności wobec firmy.

W zależności od celu, jakiemu mają służyć, mogą to być:

Wyjazdy motywacyjne

Zachęcają pracowników / współpracowników / przedstawicieli do bardziej efektywnej pracy i walki o wyniki; w tym aspekcie wyjazdy motywacyjne mogą stanowić element programów motywacyjnych dla kadry;

Wyjazdy integracyjne

Komfort pracy i indywidualny sukces pracownika oraz całych zespołów to gwarancja sukcesu firmy. Pracodawcy w nowoczesnych, rozwijających firmach wiedzą, jak ważny jest dobór pracowników oraz dopasowanie naturalnego ich potencjału i predyspozycji osobowościowych do zajmowanych przez nich stanowisk.  Wiedzą również, jak owo dopasowanie wpływa na motywację do pracy i osiągane przez pracowników firmy efekty. Nasza propozycja daje szansę poznania potencjału poszczególnych osób, nie w oparciu o ich relacje na swój temat, a w oparciu o autentyczne zachowania. 
Proponujemy ci udział w wyjazdach firmowych, nastawionych na poznanie i zintegrowanie pracowników, którzy jak elementy wielkiej maszyny muszą współgrać i pasować a dodatkowo co jakiś czas należy je zregenerować i dokonać niezbędnych napraw...

 

  

Wyjazdy promocyjne

Organizacja wyjazdów Incentive Travel w celu promocji nowej marki wywołuje pozytywne skojarzenia z produktem, co podnosi jego atrakcyjność w oczach potencjalnego klienta; mogą one przybierać formę eventów (zaproszenie znanych osób, koncerty, sponsoring innych akcji etc.).
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz organizacji Incentive Travel, a w szczególności, indywidualne podejście po określeniu elementów składowych wyjazdu, sprawiają, ze wykreowany program będzie dostosowany do potrzeb, celu i budżetu państwa Firmy.
Realizacja wyjazdów Incentive Travel na podstawie tak stworzonych programów odbywa się we współpracy z doświadczonymi partnerami, a opiekę uczestników powierzamy jedynie wykwalifikowanym i sprawdzonym pilotom oraz instruktorom. 

 

  

Aby uniknąć powielania naszych autorskich programów, przedstawiamy je jedynie na konkretne zapytania. Takie podejście sprawia, że wyjazdy przygotowane przez nas są niecodzienne i niedostępne dla indywidualnych klientów, co znacznie zwiększa ich atrakcyjność.

Wszystko to Państwo możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej www.adventuregroup.pl 

Newsletter

Aktualności

2012-01-26

Nowa organizacja szkoląca w Polsce ITDA GROUP

Zapraszamy na stronę nowego wymiaru szkoleń nurkowych, ITDA GROUP POLSKA.

2010-01-28

Deep Down Dive - Super koszulki nurkowe.

Zapraszamy na strone z koszulkami nurkowymi